Poradna

Nevíte si rady a raději byste znali odpovědi na své otázky?
Přečtěte si několik doporučení. Zavolejte +420 775 101 775. Nebo nám napište.

Hlavní dotazy

Pokud se dopravní nehoda stala v Plzni, přijede na požádání na místo nehody mobilní technik MM CAR z naší asistenční služby a pomůže se zajištěním místa nehody. Posoudí výši škody na vozidlech, poradí, zda je nutné volat Policii ČR a pomůže s vyplněním záznamu o dopravní nehodě. Je možné nás využít i v případě, že se nehoda stala na jiném místě. V tom případě Vám pomůžeme „po telefonu“. Více informací o našem nehodovém servisu na telefonu 775 101 775.

Ano, pomůžeme. Viník dopravní nehody si však veškeré naše služby hradí sám, případně lze hradit z havarijního pojištění.

Služby, nejsou zdarma. Pouze v případě, kdy je náš klient poškozený z dopravní nehody, vyřídíme za něj všechny úkony na pojišťovně viníka dopravní nehody. "Poškozený" klient tedy nehradí fakturu za opravu ani za zapůjčení náhradního vozidla, protože tyto náklady za něj uhradí pojišťovna.

Služby jsou ve své podstatě "zdarma" i pro klienty, kteří škodu na vozidle chtějí řešit ze svého havarijního pojištění. Zde klient hradí pouze spoluúčast, kterou má ve smlouvě sjednanou.

Policie musí řešit dopravní nehodu v případě, kdy škoda na některém vozidle přesahuje částku 100 tisíc, když vznikla újma na zdraví, když vznikla škoda na majetku třetích osob. Je vhodné policii zavolat také v případě, kdy není jasné, kdo je viníkem dopravní nehody, případně pokud není v silách účastníka dopravní nehody obnovit plynulost silničního provozu.

Na běžné zakázky není třeba mít předem uzavřenou smlouvu. Stačí nás kontaktovat na našem čísle 775 101 775 a řešit konkrétní situaci.

V případě zájmu o dlouhodobější spolupráci, například správa vozového parku, dlouhodobé pronájmy, uzavíráme s klienty (převážně firemní zákazníci) rámcové smlouvy o poskytování služeb.

Podrobné otázky a odpovědi

Ano, dokážeme pomoci i viníkům dopravních nehod, oprava vozidla je hrazena z havarijního pojištění. Klient hradí pouze spoluúčast. Náhradní vozidlo po dobu opravy je hrazeno z připojištění náhradního vozidla případně si klient tuto službu hradí sám.

Pokud se stanete obětí dopravní nehody, tak jediné, co si musíte zapamatovat, je naše číslo 775 101 775. Předem žádnou smlouvu uzavírat nemusíte. Naše služby jsou opravdu zdarma, protože likvidace dopravní nehody je hrazena z pojištění viníka.

Pokud se nedokážete dohodnout při nehodě na vině, tak v takovém případě doporučujeme zavolat Policii ČR, která nehodu prošetří, určí viníka a také výši škody na vozidlech. Po prošetření byste měli obdržet záznam o nehodě, se kterým se poté obraťte na nás a my zařídíme veškeré papírování spojené s opravou vašeho vozu.

Pokud se střetnete se zvěří, tak doporučujeme zavolat Policii ČR, která Vám vydá záznam o dopravní nehodě a zajistí po nehodě odvoz sraženého zvířete. Vy si tak ušetříte problémy a budete mít připravené všechny podklady pro pojišťovnu. Pokud byste si někdy nebyl ohledně řešení dopravní nehody jistý, volejte naši klientskou linku a my vám rádi poradíme.

Co dělat, pokud bylo auto poškozeno při dopravní nehodě, ale potřebujete ho kvůli práci nebo dětem, které vozíte do školy a na tréninky?

V takovém případě máte nárok na náhradní vozidlo. Rádi vám náhradní vozidlo zapůjčíme a pomůžeme s řešením veškerého papírování spojeného s vyřízením dopravní nehody. Náhradní vozidlo půjčujeme po celou dobu opravy, případně po optimální dobu výplaty totální škody na vozidle. Pro více informací volejte 775 101 775.

Často opomíjené pojištění, které lze sjednat jako doplněk k havarijnímu pojištění. Zajistí Vám mobilitu při opravě vozidla, i v případě, kdy jste viníci dopravní nehody nebo při střetu se zvěří.

Potřebujete poradit? Nevíte si rady s výběrem?
Zodpovíme jakýkoliv dotaz. Kontaktujte nás prosím.

Prosíme vyplňte všechny položky. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Kontakty

volejte / pište

Help-linka v nouzi

+420 775 101 775

Adresa

Plzeň,VIII. brána areál Škoda, Na Pomezí,
318 00 Plzeň - Karlov

Pracovní hodiny

24/7 NONSTOP

© Copyright 2023 Všechna práva vyhrazena Nehoda.cz - MM CAR Group s.r.o.